emblem 02

Про компанію

АВТЕК – офіційний дистриб’ютор FORD TRUCKS і офіційний дилер FOTON, SOLARIS, OTOKAR, RASCO, KASSBOHRER, HIDRO-MAK, ERDEMLI, HYVA. Працюємо на ринку України більше 27-ти років в сфері продажів автомобілів, пасажирського транспорту, тракторів, спецтехніки, додаткового навісного обладнання і запчастин. Надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування на 22-х офіційних сервісних станціях по всій Україні.

1
років на ринку України
1 +
проданих автомобілів
1 +
проданих автобусів
1 +
проданої спецтехніки
1
сервісних станцій по Україні

Наша компанія

Пропонує великий вибір вантажних автомобілів, спецтехніки і автобусів. Швидко і якісно відремонтуємо проданий автомобіль в разі будь-якої несправності. Швидко підберемо необхідну запасну частину для вашого автомобіля.

emblem 03

Логотип FOTON

Прототипом свого логотипу компанія FOTON обрала зображення діаманта. Це було зроблено не випадково. Саме алмаз символізує технологію, якість, високу цінність і сталість. Логотип Foton уподібнюється блискучому діаманту, що означає прихильність Фотона технологічним інноваціям, турботі про людей, красі та гармонії.

Місія FOTON

FOTON завжди прагне ставити високі цілі, використовуючи можливості сталого розвитку, неухильно підвищуючи стандарти надійності та задоволеності клієнтів, покращуючи життя завдяки відданості технологіям.

Мета FOTON

FOTON прокладає шлях до майбутнього мобільності, стійко створюючи досконалі та видатні вічні цінності на благо клієнтів, суспільства та людства.

АВТЕК – офіційний дистриб’ютор FORD TRUCKS і офіційний дилер FOTON, МТЗ, SOLARIS, OTOKAR, RASCO, KASSBOHRER, HIDRO-MAK, ERDEMLI, HYVA.
Copyright © 2023. All rights reserved