Про завод

Foton Motor – це скорочена назва компанії Beiqi Foton Motor Co., Ltd., яка була заснована як державна автомобілебудівна компанія у 1996 році шляхом злиття близько 100 інших компаній із 13 областей КНР. Компанія виробляє легкові автомобілі, позашляховики, мікроавтобуси, великі міські автобуси, вантажні автомобілі, двигуни, трактори, сільськогосподарську техніку та багато іншого. Крім того, компанія має науково-дослідні та проектні підрозділи, які розташовані в Японії, Німеччині та на Тайвані.

Foton є дочірньою компанією BAIC Group.

Штаб-квартира холдингу знаходиться в Пекіні, в районі Чанпін, а його філії розосереджені за різними провінціями. Новий етап потужного розвитку почався в 2003 році разом з підписанням договору про стратегічне партнерство з компанією Даймлер.

Завдяки цьому альянсу холдинг Beiqi Foton Motor Co., Ltd., динамічно розвиваючись вже в 2009 році займав перше місце у світі за обсягом продажів автомобілів для комерційного використання (понад 600 тис. од.). А в 2010 році загальна кількість продажів комерційних автомобілів Foton становила вже 697.718 одиниць, що дозволило компанії зайняти перше місце за обсягом в Китаї. Продаж важкої вантажівки Auman давно вже перевищив 100.000 одиниць на рік.

На сьогоднішній день Компанія має 10 заводів на території Китая сумарною виробничою потужністю 1.500.000 автомобілей у рік, а також 5 заводів за межами Китаю виробничою потужністю 200.000 автомобілей у рік.

0

Місце серед виробників комерційного транспорту на найбільшому у світі китайському ринку

0
місце серед автомобільних компаній Китаю
0
млрд доларів США - вартість бренду Foton на даний момент
0
місце у списку найбільших компаній в КНР
logo
АВТЕК – офіційний дистриб’ютор FORD TRUCKS і офіційний дилер FOTON, МТЗ, SOLARIS, OTOKAR, RASCO, KASSBOHRER, HIDRO-MAK, ERDEMLI, HYVA.
Copyright © 2023. All rights reserved