Foton family 4551 1

Наші авто

Сьогодні ми поставляємо нашим клієнтам техніку FOTON серій AUMAN та AUMARK, кожна серія призначена для свого ринку, для певного клієнта та спеціальних завдань. Але всі ці автомобілі вирішують одне загальне завдання – перевезення вантажів.

Вантажні перевезення завжди були затребуваним видом послуг. У наші дні це завдання дуже спростилося. Зразком надійного та економічно вигідного автомобіля для перевезення вантажів можуть служити вантажівки AUMARK, різноманітні модифікації цієї марки мають вантажопідйомність від 1,5 до 12 тонн. Дизельний двигун Cummins забезпечує вантажним автомобілям AUMARK потужність до 170 к.с.

До переваг, що виділяють автомобілі цієї моделі в ряді аналогічних транспортних засобів, варто віднести:

 • Удосконалену конструкцію високошвидкісного шасі, створеного методом комп’ютерного моделювання;
 • Високу стійкість, досягнуту заниженням центру ваги та опорної поверхні машини;
 • Гальмівну систему, створену на основі передових технологій та багаторічного досвіду компанії Lotus;
 • Наявність крім передніх дискових, задніх барабанних гальм та додаткового гірського гальма;
 • Турбонадув та систему високого тиску Common Rail від BOSCH;
 • Заднє розташування системи шестерень, що гарантує зниження рівня шуму та витрати паливної суміші;

У вантажівках AUMARK багато уваги приділено і комфорту водія. Цій меті служать:

 • Комфортабельна кабіна з регульованими сидіннями;
 • Сучасна система кондиціювання;
 • DVD-плеєр, VIDEO МР-4;
 • Cruise Control;
 • Регульований кермовий привід із гідропідсилювачем;
 • Електросклопідйомник

Якщо для клієнта потужностей та можливостей AUMARK виявиться недостатньо, ми завжди зможемо запропонувати йому сучасні комерційні вантажівки AUMAN, що випускаються найбільшим світовим автоконцерном FOTON DAIMLER за проектом DAIMLER BENZ. Виступаючи в середньому та тяжкому класі вантажівок вони мають вантажопідйомність від 12 до 90 т.

Рама вантажівки AUMAN виготовляється із застосуванням технології MERCEDES BENZ із двох П-подібних лонжеронів, з’єднаних методом холодної клепки, що забезпечує велику міцність та високий коефіцієнт при скручуванні. Задній міст у литому корпусі з подвійним редуктором виготовлений за технологією DAIMLER BENZ або STEYR із застосуванням ударного зварювання. На всіх вантажівках AUMAN застосовується синхронізована коробка передач Eaton & Fast з об’єднаним головним та переднім корпусом, допоміжними задніми корпусами, здвоєними валами. Автомобіль має знижений центр важкості та гарну стійкість. На вибір клієнта автомобіль може бути обладнаний сучасним дизельним двигуном одного із трьох світових виробників: MERSEDES BENZ, Cummins, Weichai-STEYR. Вони мають потужність від 460 до 600 к.с., великий крутний момент і здатність моментального прискорення.

Головний принцип конструкції вантажівок AUMAN – зручність для людини та відповідність найвищим стандартам якості. Ці автомобілі відповідають вимогам європейських норм безпеки ECE R93 та пройшли сертифікацію безпеки за стандартом Rhine TUV (Німеччина). Сучасна 3-місна кабіна з одним або двома спальними місцями, кондиціонером та режимом climate control гарантує високий рівень комфорту для водія, який може прийняти максимально зручне положення при керуванні завдяки регульованому сидінню на пневмопідвісці та вдало розташованій рульовій колонці.

Крім того, ці автомобілі оснащені німецькою 2-контурною гальмівною системою з ASR, ABS Wabco, а також гірським гальмом крилоподібного типу. У модельній лінійці вантажівок AUMAN слід виділити такі переваги: ​​стійкість, надійна якість, міцність конструкції, довговічність та низька вартість.

АВТЕК – офіційний дистриб’ютор FORD TRUCKS і офіційний дилер FOTON, МТЗ, SOLARIS, OTOKAR, RASCO, KASSBOHRER, HIDRO-MAK, ERDEMLI, HYVA.
Copyright © 2023. All rights reserved