Автотехніка FOTON в кредит та лізинг
Автотехніка FOTON в кредит та лізинг

Автотехніка FOTON в кредит та лізинг

31.01.2023
Компанія «АВТЕК» представляє вашій увазі широкий спектр готової спецтехніки на шасі FOTON, а також асортимент базових шасі FOTON для монтажа різноманітного спеціалізованого обладнення в залежності від індивідуальних потреб замовника.

FOTON MOTOR – китайський виробник колісної техніки, що спеціалізується на випуску вантажного шасі та вантажних автомобілів:

–              27 років на ринку

–              експорт в більш ніж 100 країн та регіонів світу

–              сучасні роботизовані виробничі лінії

–              виробнича потужність – 200 000 автомобілів на рік

–              більше 200 типів вантажівок з тоннажем від 3 до 55 тонн

–              комплектуючі від Cummins, ZF, KNORR-BREMSE, Valeo, Continental і BOSCH

Як офіційний дилер FOTON в Україні автомобільний холдинг «АВТЕК» пропонує придбати весь асортимент техніки FOTON в кредит та лізинг – 🌐avtek.ua/ua/kredit-lizing.

Будь-яку додаткову інформацію щодо автотехніки FOTON можна отримати у спеціалістів її офіційного дистриб’ютора в Україні АХ «АВТЕК» за телефонами  (098)-165-90-00/(067)-150-01-05 або електронною поштою [email protected].

Категорії

Останні публікації

Фарбування автотехніки FOTON AUMARK

Фарбування автотехніки FOTON AUMARK

editor
24.01.2023
Повністю автоматизовані процеси штампування, зварювання, фарбування та збирання високоточними роботами, лінії перевірки та повторної перевірки забезпечують високу якість продуктції FOTON.
Збирання вантажівок FOTON AUMARK

Збирання вантажівок FOTON AUMARK

editor
20.01.2023
FOTON Aumark – сімейство легких і середніх вантажівок масою від 3 до 14 тонн одного з найбільших китайських виробників автомобільної техніки FOTON MOTOR, заснованого у 1996 році в Пекіні.
АВТЕК – офіційний дистриб’ютор FORD TRUCKS і офіційний дилер FOTON, МТЗ, SOLARIS, OTOKAR, RASCO, KASSBOHRER, HIDRO-MAK, ERDEMLI, HYVA.
Copyright © 2023. All rights reserved