Фарбування автотехніки FOTON AUMARK
Фарбування автотехніки FOTON AUMARK

Фарбування автотехніки FOTON AUMARK

24.01.2023
Повністю автоматизовані процеси штампування, зварювання, фарбування та збирання високоточними роботами, лінії перевірки та повторної перевірки забезпечують високу якість продуктції FOTON.

Із задоволенням нагадуємо, що з 2022 року офіційним дистриб’ютором в Україні одного з найбільших китайських і світових автовиробників FOTON MOTOR став автомобільний холдинг «АВТЕК».

За 27 років на ринку завдяки широкому асортименту продукції і відмінному поєднанню ціни і якості, FOTON став чи не основним виробником спецтехніки і вантажних автомобілів далеко за межами Азії.

Повністю автоматизовані процеси штампування, зварювання, фарбування та збирання високоточними роботами, лінії перевірки та повторної перевірки забезпечують високу якість продуктції.

Попередня обробка металевої поверхні перед фарбуванням силаном значно збільшує її адгезію, електрофоретична виробнича лінія покращує загальні антикорозійні характеристики автомобіля, уніфіковане роботизоване фарбування  всередині та зовні кузова забезпечує однорідність, міцність та довговічність покриття.  Високоміцний лист і легка конструкція гарантують вискоий рівень зчеплення та стабільність шасі. Зварювальна лінія забезпечує герметичність, тонкість і прямість кабіни.

Будь-яку додаткову інформацію щодо автотехніки FOTON можна отримати у спеціалістів її офіційного дистриб’ютора в Україні автомобільного холдингу «АВТЕК» за телефонами  (098)-165-90-00 / (067)-150-01-05 або електронною поштою [email protected].

Категорії

Останні публікації

logo
АВТЕК – офіційний дистриб’ютор FORD TRUCKS і офіційний дилер FOTON, МТЗ, SOLARIS, OTOKAR, RASCO, KASSBOHRER, HIDRO-MAK, ERDEMLI, HYVA.
Copyright © 2023. All rights reserved